Де ти тепер

( слухати - скачати, текст скачать - слушать )Місто спить

Українська пісня

Слова:Дмитро Луценко

Музика: Ігор Шамо

Виконує Ян Костирко і Bria Blessing  

 

Текст пісні 

 

Місто спить, згасли вогні,
Разом гуляли з тобою всю ніч ми.
Згадка прощання, перші признання.
Де тепер вони?

Ми гадали, зустрічі ждали,
Та пройшли ті дні.

Ти сказав: "І в час біди
Дружби такої ніхто не зітре з землі".
Довга розлука, віддалі мука,
Ти в душі завжди.

Даль побореш, все покинеш,
Прийдеш знов сюди.

Відгукнись! Де ти в цей час?
Знаю, ти згадував в горі мене не раз.
Весняні ночі стали коротші,
Тільки не для нас.

Все промине, в даль полине,
Наш любимий вальс.

Наш любимий вальс.Брія Блессінг - Біографія 

Брія Блессінг, народилась  4 червня 1979 року, в США  - американська українська співачка та композитор. Стала відомою в Україні після участі в четвертому сезоні талант-шоу «Голос країни» у команді Святослава Вакарчука. Мешкає у Львові.

 

Народилася в місті Цуґар-Ленд (Техас, США) у родині християн Марка та Ронди Блессінг. Має двох молодших сестер, Ліндсі та Крісту. Батько Брії – професійний музикант-саксофоніст, чотири роки грав у рок-гурті.

 

З раннього дитинства виховувалася в дусі християнства, і семирічною вирішила присвятити життя Богові.

 

Наприкінці 1992 року, коли Брії було 13 років, родина разом з нею переїжджає до України для місіонерської роботи. Переїзд не планувався тривалим – максимум один-два роки. За словами Брії, батьки наважилися на переїзд за покликанням від Бога, не маючи місіонерського досвіду – до від'їзду її батько «працював із комп'ютерами», а мати була домогосподаркою.

 

В Україні родина Брії мала спочатку їхати в Ялту, але потрапили до Луганська, де вони провели всього чотири місяці.

 

У березні 1993 року родина переїжджає до Львова, де в цьому ж році Марк Блессінг засновує євангельську церкву «Живе Слово».

 

Після переїзду в Україну освіту отримувала вдома від матері Ронди, оскільки на той час не володіла українською мовою і не могла відвідувати загальноосвітньої школи. Після домашнього навчання змогла успішно скласти у США випускні іспити середньої державної школи, і отримати диплом про освіту. Планувала отримати подальшу вищу освіту в США або Україні за гуманітарним напрямком для роботи з дітьми, але не змогла це здійснити через брак коштів.

 

Вокалістка, грає на гітарі та фортепіано. Музичне навчання почала у віці 8 років за класом фортепіано, але через рік кинула. Надалі свої музичні здібності розвивала самостійно, і всі свої успіхи вважає даром від Бога. До 25 років займалася музикою виключно у рамках церковної та місіонерської діяльності. Далі починає публічні виступи в одному з львівських джаз-клубів, де співала разом з Павлом Табаковим.

 пісня де ти тепер брія блессінг скачати слухати текст слова пісні місто спить згасли вогні скачать слушать