Де ти тепер

Слова пісні - Де ти тепер 


Українська пісня

Слова:Дмитро Луценко

Музика: Ігор Шамо

Виконує Ян Костирко і Bria Blessing  

 

Місто спить, згасли вогні,
Разом гуляли з тобою всю ніч ми.
Згадка прощання, перші признання.
Де тепер вони?

Ми гадали, зустрічі ждали,
Та пройшли ті дні.

Ти сказав: "І в час біди
Дружби такої ніхто не зітре з землі".
Довга розлука, віддалі мука,
Ти в душі завжди.

Даль побореш, все покинеш,
Прийдеш знов сюди.

Відгукнись! Де ти в цей час?
Знаю, ти згадував в горі мене не раз.
Весняні ночі стали коротші,
Тільки не для нас.

Все промине, в даль полине,
Наш любимий вальс.

Наш любимий вальс.Брія Блессінг - Біографія 

Брія Блессінг, народилась  4 червня 1979 року, в США  - американська українська співачка та композитор. Стала відомою в Україні після участі в четвертому сезоні талант-шоу «Голос країни» у команді Святослава Вакарчука. Мешкає у Львові.

 

Народилася в місті Цуґар-Ленд (Техас, США) у родині християн Марка та Ронди Блессінг. Має двох молодших сестер, Ліндсі та Крісту. Батько Брії – професійний музикант-саксофоніст, чотири роки грав у рок-гурті.

 

З раннього дитинства виховувалася в дусі християнства, і семирічною вирішила присвятити життя Богові.

 

Наприкінці 1992 року, коли Брії було 13 років, родина разом з нею переїжджає до України для місіонерської роботи. Переїзд не планувався тривалим – максимум один-два роки. За словами Брії, батьки наважилися на переїзд за покликанням від Бога, не маючи місіонерського досвіду – до від'їзду її батько «працював із комп'ютерами», а мати була домогосподаркою.

 

В Україні родина Брії мала спочатку їхати в Ялту, але потрапили до Луганська, де вони провели всього чотири місяці.

У березні 1993 року родина переїжджає до Львова, де в цьому ж році Марк Блессінг засновує євангельську церкву «Живе Слово».

 

Після переїзду в Україну освіту отримувала вдома від матері Ронди, оскільки на той час не володіла українською мовою і не могла відвідувати загальноосвітньої школи. Після домашнього навчання змогла успішно скласти у США випускні іспити середньої державної школи, і отримати диплом про освіту. Планувала отримати подальшу вищу освіту в США або Україні за гуманітарним напрямком для роботи з дітьми, але не змогла це здійснити через брак коштів.

 

Вокалістка, грає на гітарі та фортепіано. Музичне навчання почала у віці 8 років за класом фортепіано, але через рік кинула. Надалі свої музичні здібності розвивала самостійно, і всі свої успіхи вважає даром від Бога. До 25 років займалася музикою виключно у рамках церковної та місіонерської діяльності. Далі починає публічні виступи в одному з львівських джаз-клубів, де співала разом з Павлом Табаковим.

Брія Блессінг пісня  Де ти тепер 

Де ти тепер пісня mp3, українська пісня, слухати українська пісні, скачать українську пісню Де ти тепер кліп, Брія Блессінг пісня Де ти тепер , Де ти тепер слухати пісню, слухати пісню Де ти тепер , Де ти тепер текст пісні, Де ти тепе