Верше мій верше

Слова пісні - Верше мій верше Українська народна пісня

Виконує; Злата  Огнєвіч

 

Ой верше, мій верше,
Мій зелений верше,
Уж мі так не буде,
Як... як било перше.

Бо перше мі било,
Барз мі добре било,
Од своєй мамички,
Не ходити било.

Не ходити било,
Куди я ходила,
Не любити било,
Кого я любила.

Не ходити било
Горами, стежками,
Не любити хлопця
З чорними бровами.верше мій верше слухати

Біографія  - Злати Огнєвіч

Інна Леонідівна Бордюг, сценічне імя Злата Огнєвіч, українська співачка і політик. Представниця України на пісенному конкурсі Євробачення 2013. Народний депутат України VIII скликання від Радикальної партії Олега Ляшка.

 

Народилась 12 січня 1986 році, в місті Мурманську, в сім'ї військового хірурга та педагога. Її батько, полковник медичної служби Леонід Бордюг, народився в місті Олександрія Кіровоградської області України. Сюди згодом переїхала їхня родина. З 1999 року батько Інни почав служити провідним хірургом у структурі медичного забезпечення ВМС. Дитинство Інни минуло в Криму, в Судаку, де дівчина й почала навчатися музики.

 

Становлення Злати як професійної співачки відбулось у Києві. Вступила до Музичного училища ім. Глієра , з 2008 року — Київський інститут музики.

2014 року підтримала Євромайдан. І для Злати, і для її батьків, які мешкали в Криму, російська анексія стала шоком, усі вони сприйняли її дуже болісно. Родина співачки відмовилася брати російські паспорти. Злата Огнєвіч розірвала контракт із владою Криму, відповідно до якого вона була обличчям рекламної кампанії Криму з 2012 року.

 

Успішно балотувалася до Верховної Ради України VIII скликання за списком Радикальної партії Олега Ляшка під № 4.

 

10 листопада 2015 заявила з трибуни Верховної Ради про те, що складає повноваження народного депутата України.

 

У 2018 році стала учасницею шоу «Танці з зірками» на телеканалі 1+1.

 

Каталог українські народні пісні 

Статті і блоги - поети композитори 


Верше мій верше, Верше мій верше Злата Огнєвіч, пісня Верше мій верше скачати, Верше мій верше пісня слухати, слушать лемківські пісні, текст пісні Верше мій верше , Верше мій верше текст,