Українські народні пісні

Українські пісні

Українська пісня, це аматорський сайт, тут не працюють професіонали, тому не завжди інформація може бути дійсною. Прикладаємо зусилля на сайті збирати правдиву і дійсну інформацію, тому в деяких місцях відбуваються оновлення цієї інформації.  Цей сайт свого роду хобі одної людини, людині цікаво збирати інформацію про українські пісні, про авторів пісень, музики і про виконавців, тому вона створила цей аматорський сайт.

Також на цей сайт можна додати свою пісню або відео з YouTube за цим посиланням, це дасть можливість автору труда поширювати свою роботу в інтернеті  https://www.pisny.net/зворотній-зв-язок-contact-us/   

 

Сам сайт весь час перебуває в розробці, весь час працюємо над сайтом, працюємо у вільний від роботи день, тому ця розробка сайту відбувається повільно.

 

На сайті в більшості розміщена українська народна пісня, або пісні близькі до народного фольклору. Також ми збираємо інформацію про авторів виконавців наших пісень.  

 

Пісні розміщені в різних розділах сайту, для полегшення пошуку цих пісень в нас існує розділ “пошук пісні по алфавіту”. Пісні також можна відшукати з допомогою “користувацького пошуку” він розміщений на головній сторінці сайту.

 

Також на сайті існують пісні, які не знаходяться в видимих розділах, тут існує такий розділ, як “Блоги”  пісні які знаходяться в “Блогах” можна розшукати лише з допомогою  “користувацького пошуку”  або  “пошуку пісні по алфавіту”, також ці сторінки видимі в розділі “Мапа сайту”  https://www.pisny.net/sitemap/

 

Ми також бажаємо розміщувати на сайті сучасні українські пісні і музику онлайн, тому на сайті цю музики можна знайти, на жаль її поки що мало, як я писав над сайтом працюють у вільний від роботи час, тому все швидко зробити не вдається.

 

В майбутньому хотілося створити більш якісний продукт, який не соромно показати людям але це поки що мрії.

 

Також сайт має сторінку і групу  у фейсбук

Сторінка сайту - Українська пісня  https://www.facebook.com/Ukr.musik/?ref=bookmarks

Група сайту - Українські народні пісні і поезія

  https://www.facebook.com/groups/401136697391737/

 

Хочете бути в курсі подій на сайті Українські народні пісні ? Підпишіться на сторінку сайту у FacebookПідпишись YouTube


Українські народні пісні це пісня онлайн, тут можна скачати і слухати сучасні українські пісні або пісню в форматі mp3. На сайті розміщені тексти пісень і слова

Comments: 0