Українські пісні

Українська пісня, це аматорський сайт, тут не працюють професіонали, тому не завжди інформація може бути дійсною. Прикладаємо зусилля на сайті збирати правдиву і дійсну інформацію, тому в деяких місцях відбуваються оновлення цієї інформації.

 

Цей сайт свого роду хобі одної людини, людині цікаво збирати інформацію про українські пісні, про авторів пісень і про виконавців, тому вона створила цей аматорський сайт.  На сайт можна додати свою пісню або відео з YouTube за цим посиланням https://www.pisny.net/зворотній-зв-язок-contact-us/   

 

Сам сайт весь час перебуває в розробці, весь час працюємо над сайтом, працюємо у вільний від роботи день, тому ця розробка сайту відбувається повільно.

 

На сайті в більшості розміщена українська народна пісня, або пісні близькі до народного фольклору. Також ми збираємо інформацію про авторів виконавців наших пісень.  

 

Пісні розміщені в різних розділах сайту, для полегшення пошуку цих пісень в нас існує розділ “пошук пісні по алфавіту”. Пісні також можна відшукати з допомогою “користувацького пошуку” він розміщений на головній сторінці сайту.

 

Також на сайті існують пісні, які не знаходяться в видимих розділах, тут існує такий розділ, як “Блоги”  пісні які знаходяться в “Блогах” можна розшукати лише з допомогою  “користувацького пошуку”  або  “пошуку пісні по алфавіту”, також ці сторінки видимі в розділі “Мапа сайту”  https://www.pisny.net/sitemap/

 

Ми також бажаємо розміщувати на сайті сучасну українську музику, тому на сайті цю музики можна знайти, на жаль її поки що мало, як я писав над сайтом працюють у вільний від роботи час, тому все швидко зробити не вдається.

 

В майбутньому хотілося створити більш якісний продукт, який не соромно показати людям але це поки що мрії.

 

Також сайт має сторінку і групу  у фейсбук

Сторінка сайту  https://www.facebook.com/Ukr.musik/?ref=bookmarks

Група сайту https://www.facebook.com/groups/401136697391737/

 

Хочете бути в курсі подій на сайті Українська пісня ? Підпишіться на сторінку сайту у FacebookПідпишись YouTube


Українські пісні - Ukrainian  song

ukrainian folk song, ukrainian music,  Українська музика онлайн, сучасна українська музика онлайн, українська пісні, українська музика слухати, українська пісня слухати, українські пісні слухати, українські пісні слухати онлайн, українська народна музика слухати, тексти пісень, відео, Ukrainian songs, music,  украинская песня, лучшие украинские песни, народные песни, клипы народных песен, украинские песни, українські народні пісні,

Comments: 0