Хей хай хвилю тримай

( слухати і скачати, текст скачать ) Українська пісня  - Хвилю Тримай 

Слова і музика: Хвилю тримай

Виконує : Хвилю тримай 

 

Текст пісні

 

Зима прийде і білим снігом землю покриє,

Мороз щось намалює на твоєму вікні,

Прийде весна і теплий вітер знову повіє,

Твій човен понесе тебе в далекі краї.

 

Приспів:

Хей-хай, хвилю тримай,

Хей-хай, пливи не питай,

Хей-хай, пливи не питай,

Хей-хай, хвилю тримай.

 

Ти можеш повернути на схід і на захід,

Ти можеш повернути, але змучився гребти,

В цих двох паралепіпедо-подібних кімнатах

Ти просто розсікаєш океанські хребти.

 

Приспів

 

Два рази я дивився і ні разу не бачив,

Ходив навколо себе і не зміг підійти,

Багато означав, але нічого не значив

В той день, коли тобі почали снитися сни.

 

Приспів

 

Знову теплий вітер буде хвилю тримати,

А твій маленький човен може вічно плисти,

В своїх паралепіпедо-подібних кімнатах

Ти зможеш відшукати все, що хочеш знайти.

 

Приспів (3)

Хей-хай, хвилю тримай,

Хей-хай, пливи не питай,

Хей-хай, пливи не питай,

Хей-хай, хвилю тримай.Гурт Хвилю тримай

Засновники гурту "Хвилю тримай"   Лев Лабій та Петро Квич («Хоттаб»), які грають разом з 1984 року, починаючи ще з низки шкільних хард-рокових команд. 

 

Після вимушеної тривалої перерви в творчості (на призовну службу Лева у війську), був створений гурт «Анейрос», який склався на початку 1992-го, коли до Лева і Хоттаба приєдналися барабанщик Вадим «Башка» Куций та вокаліст Олександр Глушко. Успіх на фестивалі «Зірки Прикарпаття» надихнув хеві-психоделічного «Анейроса» — на «Червоній руті-93» в Донецьку гурт став дипломантом з психоделічною піснею "Сон".

 

На початку 1995 рроку. хлопці майже всім складом (Лев, Хоттаб і Башка) на два роки виїхали до Польщі.

 

Саме в цей період 1995 року, очевидно, під впливом нових яскравих відчуттів, отриманих у позитивній атмосфері успішної та життєрадісної Польщі був написаний програмний хіт «Хей-Хай, хвилю тримай», що спричинило зміну стильової орієнтації на гітарний поп, а за тим і зміни у 1996 році назви гурту на «Хвилю тримай» .

 

Перший офіційний виступ групи під назвою "Хвилю Тримай" відбувся влітку 1996 в Тернополі.

 

В 1998 році. група здобула перемогу (лауреатство) на фестивалі «Перлини сезону - 98».

 

На початку 1999 року в групі з'явився новий барабанщик Сергій Клепач.

 

В 2000 році. в Києві був знятий перший відеокліп на пісню "Хей-Хай!", який пізніше отримав щільну ротацію на популярному на той час музичному телеканалі "Біз-ТВ".

 

У 2002 році. був знятий відеокліп на пісню "Полетим ...". За задумом режисера, при цьому музиканти їздили на відкритій платформі вулицями Києва, співаючи пісню. Режисер кліпу - Віктор Придувалов, оператор - Слава Пілунський.

 

Весною 2003 року. в Івано-Франківську було знято відеокліп на пісню "Зима пройшла", в якому зафіксоване пробудження весняного Івано-Франківська, метушливе життя міських вулиць, славнозвісну міську ратушу і тепле весняне сонце на міських дахах (оператор Андрій Снімщиков)

 

У лютому 2004 року група підписала контракт з компанією Hunter Music Ukraine (офіційний представник компанії Sony Music Entertainment в Україні) про випуск дебютного альбому з однойменною назвою, до якого увійшло 9 пісень і одна інструментальна композиція "Море". Презентація альбому відбулась 9 липня у клубі "Store 205".

 

В 2004 року. за ініціативою режисерки Анни Томілко було знято відеокліп на пісню "Холодний день". Зйомки відбувались у Києві на Хрещатику та бульварі Т.Шевченка. Режисер кліпу - Анна Томілко, оператор - Олег Якімов. Співрежисер/монтаж - Лев Лабій.

 

У 2006 році гурт записав чергову пісню «Якби всі люди», з чітким соціальним підтекстом - "проти засилля в нашому інформаційному просторі публічної брехні".

 

Того ж 2006 року до Лева Лабія з "Хвилю Тримай" приєдналися Сашко Положинський, лідер гурту "Тартак", і Сергій "Сєня" Присяжний, лідер "Мотор'ролли". У студії "ФДР-Рекордс" вони разом записали спільний вокальний трек до пісні "Якби всі люди". Пізніше на літньому Андріївському узвозі було знято спільний відеокліп (режисер - Лев Лабій, оператор зйомки - Ігор Романов).

 хей хай хвилю тримай пісня гурту хвилю тримай слухати і скачати пісню слова текст пісні скачать