Хто автор пісні - Мій Друже Ковалю ?

Прочитав  коментар який розмістив вище.  Росіянка стверджує що українці не грамотні люди, вона вважає що ми вкрали пісню «Поручик Галіцин»  в них,  і видаємо її за українську пісню  «Мій Друже Ковалю»

 

Автором пісні  «Поручик Галіцин» був  українець польського походження Григорій Гончаренко.  У роки Громадянської війни генерал-майор Гончаренко служив  Українській  Державі  і був офіцером  гетьмана Скоропадського, воював проти Росії.

 

Росіяни чомусь стверджують що Гончаренко був російським офіцером  і пісню  «Поручик Галіцин» він написав для них .

 

Якщо послухати  пісню  «Поручик Галіцин» то можна уявити як  генерал майор  Гончаренко  любив Росію і росіян

 

Ах, русское солнце, великое солнце!

 

Уж не изменить нам курс корабля...

 

Поручик Голицын, а может, вернемся,

 

Зачем нам, дружище чужая земля?

 

Росія для Гончаренка була чужою землею,  російський народ для нього теж був чужим народом, тому стверджувати що українець Григорій Гончаренко вважав себе росіянином це дурість, Гочаренко не тільки не любив  Росію,  він воював проти Росії.

 

Текст пісні Миколи Матоли можна переглянути тут

 

Пісню Мій Друже Ковалю написав українець Микола Матола. Текст пісні «Мій Друже Ковалю»  відрізняється від тексту пісні  українського генерала  Гончаренка, тому авторство  пісні  «Мій Друже Ковалю» не може належати Гончаренку.  Музика пісні може належати  Григорію Гончаренку,  якщо він її написав.

Російський народ звик красти чужу культуру і чужі досягнення людей які не належать російському народу. Наприклад, всім відома американка Міла Йовович стала відомою актрисою і співачкою, росіяни чомусь стверджують що вона росіянка ))) Нонсенс, як людина яка народилась в Києві, батько якої був Сербом і вона  все життя прожила в США може бути росіянкою і взірцем російської культури ?

Comments: 0