Просування сайту

 

Сайт  Українська пісня був мною створений давно, відверто скажу я навіть не знаю навіщо я його створив, думав публікувати свої кліпи з  ютубу і все.

 

Переглядаючи статистику сайту звернув увагу що сайт переглядає від 10 до 30 чоловік,  тому  вирішив  над сайтом попрацювати.  Як виявилось я неправильно дивився статистику,  статистика показувала  перегляд сторінок а не чисельність людей.  На сайт могла зайти одна людина і переглянути 10 сторінок сайту і це показувала статистика.

 

Моя некомпетентність  вебмайстра  змусила мене  розкручувати сайт з нуля )))
Перше що я зробив це зареєстрував сайт в пошукових системах Яндекс  і  Гугл, це я зробив ще на початку його  створення.
 

Додати сайт в  Яндексі

Додати сайт  в Google

Так як мій сайт музикальний  а я маю непоганий канал в YouTube який має біля 10 000 підписчиків  я пов'язав деякі сторінки сайту з каналом. Наприклад під  своїм  відео Сильний вітер  я розмістив силку на текст пісні, силка вказує на  мій  сайт, це можна переглянути тут  https://youtu.be/6YjnE46SuSs .  Деякі сайти поширюють відео  YouTube на свої сторінки і разом з відео автоматично поширюють силку на мій сайт.

Наступний крок  який я зробив  для просування сайту це реєстрація сайту в інших пошукових системах як  Мета  bing  Nigma 

  
Додати сайт в  Мета 


Додати сайт в  bing 


Додати сайт в  Nigma 


Після реєстрації сайту в пошукових системах   був розпочатий процес додавання сайту в каталоги.  Сайт був добавлений в каталог  українських  сайтів  на  i.ua  і  lviv.ua . та інозмних каталогів  Яндекс,  Rambler.   Також запит було  відправлено до каталогу DMOZ , правда процес додавання  сайту в каталог DMOZ  дуже довгий і може зайняти біля шести місяців. Думаю додавання сайту в безкоштовні каталоги сайтів  не зашкодить рейтингу сайту а на оборот рейтинг сайту  з часом  посилиться, тому на мій погляд сайт потрібно додавати в різні  безкоштовні каталоги сайтів .


Додати сайт в каталог i.ua 


Додати сайт в каталог lviv.ua 


Додати сайт в каталог DMOZ


Додати сайт в участі в програмі  Ramble топ 100


Додати сайт в каталог Яндекс


Можливо не всі каталоги і пошукові системи приймуть ваш запит на реєстрацію.  На модерацію вашого запиту буде впливати контент сайту, але спроби потрібно робити це дасть можливість сайту появитися в інтернеті.


Дякую всім кому ця інформація була цікавою і корисною, бажаю успіхів!

Comments: 1
  • #1

    ola023 (Wednesday, 30 August 2017 14:31)

    GOOD