Помилка  404

 

Ніколи не займався сайтами  і не вебмайстер,  але як кажуть в народі - не мала баба клопоту та купила порося- так і я завів сайт )))  Не програміст тому моя розповідь буде для тих хто незнайомий  з роботою сайтів.  На моєму сайті виникла проблема ,  помилка  404. Помилку   404 створив я сам , ця помилка означає що  існує невідома силка сайту  яка при відкриті показує що сторінки не існує. Така біда могла виникнути в наслідку  видалення сторінки , можливо  в наслідку редагування  силки чи створення сторінки клону , яку я міг сам  скопіювати і створити. 

Після моєї роботи  деякі сторінки  мого сайту вийшли в Яндекс і Гугл  коли я переглянув силки то виявив  що деякі силки показують помилку 404 , щоб видалити цю помилку  я застосував інструменти які надають пошукові системи  для видаленню силок.

Перш чим застосувати ці інструменти  я забив в пошукову систему  назву сайту  в такому вигляді  site:www.pisny.net/    Забивши  це посилання  в Гугл  і Яндекс  я отримав всі силки  сайту в пошуковій системі   і  таким  чином виявив  силки  які показували помилку 404 і видалив  ці силки з пошукової системи.  

Інструмент по видаленню силок в Яндексі знаходиться тут
https://webmaster.yandex.ua/delurl.xml

Інструмент по видаленню силок в Гуглі знаходиться у вашомку кабінеті Search Console
https://www.google.com/webmasters/tools/home?utm_source=ga_alert

 

Дякую всім кому ця інформація була корисною, це просте виправлення помилки 404 так як я не маю можливості на цьому сайті зробити перенаправлення 301.


Comments: 0